COVID-19 İnovasyon Çağrısı

Tüm dünya yüzyılda bir yaşanabilecek daha önce benzeri görülmemiş bir sorunla karşı karşıya gelmiştir. HAVELSAN Yıldız İnovasyon Merkezi olarak, salgını yenmek ve salgın sonrası yeni dünya düzenindeki yeni iş fırsatlarına hazır olmak için en iyi fikirleri bir araya getiriyoruz. HAVELSAN COVID-19 İnovasyon Portalı (covid19.havelsan.com.tr) tüm paydaşlarımızla iş birliği yapmak ve etkileşimde bulunmak üzere bir platform sağlamayı hedeflemektedir.

Hem HAVELSAN içi hem de dış girişimcilere açık olan bu açık inovasyon platformunda salgın sırasında veya salgın sonrasına yönelik fikirlerinizi, çalışmalarınızı veya projelerinizi paylaşabilir veya bu platform aracılığıyla devam eden yenilikçi çalışmalarda görev alabilirsiniz.

COVID-19 teşhis ve tedavisinde kullanılabilecek çözümlerin yanı sıra; salgının yayılımını izleme, kapasite planlaması, tedarik zinciri yönetimi, sosyal mesafe ve hareketlilik takibi gibi salgın ve iyileşme dönemi boyunca çözüme ihtiyaç duyan her konuda önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Başvurular sona erdi
Şu anda bu projeye yapılan başvurular kabul edilmemektedir
Mail Aboneliği
Haberleri ve projelerle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek için
mail listemize kayıt olabilirsiniz.
Lütfen e-posta adresinizi girin.
Mail aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.
Başvuru yapılırken bir hata meydana gelmiştir. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Captcha doğrulamasını geçemediniz.